Girls 10

Alle lagene i G10 Avslutningsmatcher



Kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
28000806 fr 28/06 14:00 fr 28/06 Björklunda 2 G10 Grp 5 Bergnäsets AIK 0 - 12 Norrvalla FF    
28001206 fr 28/06 14:00 fr 28/06 Gotis 1 G10 Grp 5 Malmbergets AIF 3 - 4 Storfors AIK Blå    
28001306 fr 28/06 14:00 fr 28/06 Gotis 2 G10 Grp 6 Lira BK 4 - 1 Öjeby IF    
28001406 fr 28/06 14:00 fr 28/06 Gotis 3 G10 Grp 6 HauPa 4 - 2 Piteå IF FF 2    
28002606 fr 28/06 14:00 fr 28/06 LF3 G10 Grp 2 Jyväskylän PK white 12 - 0 Alviks IK    
28005106 fr 28/06 14:00 fr 28/06 Sparbanken Nord 1 G10 Grp 2 Munksund-Skuthamns SK 2 - 1 Norrfjärdens IF    
28005206 fr 28/06 14:00 fr 28/06 Sparbanken Nord 2 G10 Grp 3 Rosvik IK 1 - 7 Stigsjö IK    
28005306 fr 28/06 14:00 fr 28/06 Sparbanken Nord 3 G10 Grp 3 IBFF 0 - 2 Trångfors IF 2      
28005406 fr 28/06 14:00 fr 28/06 Sparbanken Nord 4 G10 Grp 4 Sunderby SK 2 - 1 Storfors AIK Vit    
28007906 fr 28/06 14:00 fr 28/06 Strömbacka G10 Grp 4 Trångfors IF 1 0 - 9 Jyväskylän PK green    
28008606 fr 28/06 14:00 fr 28/06 PiteEnergi 9 G10 Grp 1 Piteå IF FF 1 1 - 0 Södra United    
28008706 fr 28/06 14:00 fr 28/06 PiteEnergi 10 G10 Grp 1 Luleå SK 2 - 2 Älvsby IF    
28002611 fr 28/06 19:00 fr 28/06 LF3 G10 Grp 2 Alviks IK 3 - 2 Norrfjärdens IF    
28005111 fr 28/06 19:00 fr 28/06 Sparbanken Nord 1 G10 Grp 3 Stigsjö IK 4 - 1 Trångfors IF 2    
28005211 fr 28/06 19:00 fr 28/06 Sparbanken Nord 2 G10 Grp 3 IBFF 1 - 1 Rosvik IK    
28005311 fr 28/06 19:00 fr 28/06 Sparbanken Nord 3 G10 Grp 4 Storfors AIK Vit 0 - 9 Jyväskylän PK green    
28005411 fr 28/06 19:00 fr 28/06 Sparbanken Nord 4 G10 Grp 2 Munksund-Skuthamns SK 0 - 9 Jyväskylän PK white    
28007911 fr 28/06 19:00 fr 28/06 Strömbacka G10 Grp 4 Trångfors IF 1 1 - 1 Sunderby SK    
29000806 lø 29/06 14:00 lø 29/06 Björklunda 2 G10 Grp 3 Trångfors IF 2 2 - 1 Rosvik IK    
29003605 lø 29/06 14:00 lø 29/06 Norrfjärden 3 G10 Grp 2 Norrfjärdens IF 0 - 16 Jyväskylän PK white    
29003705 lø 29/06 14:00 lø 29/06 Norrfjärden 4 G10 Grp 4 Jyväskylän PK green 2 - 0 Sunderby SK    
29005306 lø 29/06 14:00 lø 29/06 Sparbanken Nord 3 G10 Grp 1 Älvsby IF 0 - 1 Piteå IF FF 1    
29005506 lø 29/06 14:00 lø 29/06 Sparbanken Nord 5 G10 Grp 1 Södra United 0 - 2 Luleå SK    
29007906 lø 29/06 14:00 lø 29/06 Strömbacka G10 Grp 2 Alviks IK 3 - 5 Munksund-Skuthamns SK    
29009106 lø 29/06 14:00 lø 29/06 Svensbyn 5 G10 Grp 3 Stigsjö IK 2 - 0 IBFF    
29000807 lø 29/06 15:00 lø 29/06 Björklunda 2 G10 Grp 6 Öjeby IF 2 - 1 HauPa    
29004307 lø 29/06 15:00 lø 29/06 Nordlunda 1 G10 Grp 5 Norrvalla FF 6 - 1 Malmbergets AIF    
29004607 lø 29/06 15:00 lø 29/06 Nordlunda 4 G10 Grp 6 Piteå IF FF 2 5 - 0 Lira BK    
29004907 lø 29/06 15:00 lø 29/06 Parken 1 G10 Grp 5 Storfors AIK Blå 4 - 1 Bergnäsets AIK    
29008307 lø 29/06 15:00 lø 29/06 Furunäset 5 G10 Grp 4 Storfors AIK Vit 0 - 7 Trångfors IF 1    
29003607 lø 29/06 18:00 lø 29/06 Norrfjärden 3 G10 Grp 1 Luleå SK 2 - 1 Piteå IF FF 1    
29003707 lø 29/06 18:00 lø 29/06 Norrfjärden 4 G10 Grp 1 Södra United 1 - 1 Älvsby IF    
29004311 lø 29/06 19:00 lø 29/06 Nordlunda 1 G10 Grp 6 Öjeby IF 1 - 1 Piteå IF FF 2    
29004911 lø 29/06 19:00 lø 29/06 Parken 1 G10 Grp 5 Norrvalla FF 2 - 2 Storfors AIK Blå    
29008311 lø 29/06 19:00 lø 29/06 Furunäset 5 G10 Grp 5 Malmbergets AIF 4 - 2 Bergnäsets AIK    
29001211 lø 29/06 20:00 lø 29/06 Gotis 1 G10 Grp 6 HauPa 1 - 1 Lira BK    
30004703 sø 30/06 11:00 sø 30/06 Nordlunda 5 G10 Avslutningsmatcher Södra United 2 - 0 Storfors AIK Vit    
30007803 sø 30/06 11:00 sø 30/06 Nordlunda 6 G10 Avslutningsmatcher Lira BK 0 - 2 Trångfors IF 1    
30004704 sø 30/06 12:00 sø 30/06 Nordlunda 5 G10 Avslutningsmatcher Storfors AIK Blå 2 - 1 Piteå IF FF 1    
30006304 sø 30/06 12:00 sø 30/06 Strömsborg 2 G10 Avslutningsmatcher Alviks IK 1 - 5 Malmbergets AIF    
30004804 sø 30/06 12:00 sø 30/06 Strömsborg 3 G10 Avslutningsmatcher Jyväskylän PK white 6 - 0 Piteå IF FF 2    
30007804 sø 30/06 12:00 sø 30/06 Nordlunda 6 G10 Avslutningsmatcher IBFF 0 - 0 Älvsby IF    
30008803 sø 30/06 12:00 sø 30/06 PiteEnergi 11 G10 Avslutningsmatcher Trångfors IF 2 2 - 0 Munksund-Skuthamns SK    
30006305 sø 30/06 13:00 sø 30/06 Strömsborg 2 G10 Avslutningsmatcher Bergnäsets AIK 1 - 4 Luleå SK    
30004805 sø 30/06 13:00 sø 30/06 Strömsborg 3 G10 Avslutningsmatcher HauPa 7 - 1 Sunderby SK    
30007805 sø 30/06 13:00 sø 30/06 Nordlunda 6 G10 Avslutningsmatcher Stigsjö IK 0 - 3 Jyväskylän PK green    
30008705 sø 30/06 13:00 sø 30/06 PiteEnergi 10 G10 Avslutningsmatcher Rosvik IK 2 - 1 Öjeby IF    
30008804 sø 30/06 13:00 sø 30/06 PiteEnergi 11 G10 Avslutningsmatcher Norrfjärdens IF 0 - 6 Norrvalla FF