Boys 12

Avslutningsmatcher 2

    Lag # V U T +/-    
Regler for rekkefølge på tabellen:
  1. Poeng
  2. Målforskjell
  3. Scorede mål
  4. Poeng (innbyrdes)
  5. Loddtrekkning
1. Tromsø IL Prestvannet 1 1 0 0 7 - 0 (7) 3
2. Kubikenborgs IF Svart 1 1 0 0 7 - 0 (7) 3
3. Reinen IL 2 1 1 0 0 7 - 1 (6) 3
4. Sandviks IK Svart 1 1 0 0 6 - 1 (5) 3
5. Sunderby SK 1 1 0 0 5 - 1 (4) 3
6. IL Morild 1 1 0 0 5 - 1 (4) 3
7. Lira BK Blå 1 1 0 0 4 - 0 (4) 3
8. Gimonäs Umeå IF United 1 1 0 0 4 - 1 (3) 3
9. Clemensnäs IF 1 1 0 0 4 - 1 (3) 3
10. IK Grand Bodø 1 1 0 0 6 - 4 (2) 3
11. Storfors AIK 1 1 0 0 5 - 3 (2) 3
12. IK Junkeren Saltvern 1 1 0 0 4 - 2 (2) 3
13. Piteå IF FF 2 1 1 0 0 4 - 2 (2) 3
14. IK Junkeren Saltvern 2 1 1 0 0 4 - 2 (2) 3
15. Kubikenborgs IF Gul 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
16. Mariehem SK Vit 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
17. Hamna IL 1 1 0 0 4 - 3 (1) 3
18. Åkersberga BK Svart 1 1 0 0 3 - 2 (1) 3
19. Sundsvalls FF 1 1 0 0 3 - 2 (1) 3
20. Piteå IF FF 1 1 1 0 0 3 - 2 (1) 3
21. JK Tammeka White 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
22. Gammelstads IF 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
23. Tromsø IL Workinnmarka 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
24. Spkl Hardhaus 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
25. KemPa 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
26. IF Kilkameratene 1 0 1 0 1 - 1 (0) 1
27. Hedens IF 1 0 1 0 1 - 1 (0) 1
28. Södra United 1 0 0 1 3 - 4 (-1) 0
29. Åkersberga BK Grön 1 0 0 1 2 - 3 (-1) 0
30. IFK Kalix Vit 1 0 0 1 2 - 3 (-1) 0
31. Pedersöre FF 1 0 0 1 2 - 3 (-1) 0
32. Alviks IK 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
33. IBFF 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
34. Älvsby IF 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
35. IF Skarp 1 0 0 1 4 - 6 (-2) 0
36. Gimonäs Umeå IF 1 0 0 1 3 - 5 (-2) 0
37. Medkila IL 1 0 0 1 2 - 4 (-2) 0
38. HauPa Green 1 0 0 1 2 - 4 (-2) 0
39. Norrfjärdens IF 1 0 0 1 2 - 4 (-2) 0
40. Innstrandens IL 2 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
41. Sandåkerns SK RÖD 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
42. Hif/Stein B 1 0 0 1 1 - 4 (-3) 0
43. IFK Kalix Röd 1 0 0 1 1 - 4 (-3) 0
44. Umedalens IF Gul 1 0 0 1 1 - 5 (-4) 0
45. Munksund-Skuthamns SK Svart 1 0 0 1 1 - 5 (-4) 0
46. Rosvik IK 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
47. SK Storm 1 0 0 1 1 - 6 (-5) 0
48. Tromsø IL 2 Fagereng/Gyllenborg 1 0 0 1 1 - 7 (-6) 0
49. Öjeby IF 1 0 0 1 0 - 7 (-7) 0
50. Munksund-Skuthamns SK Vit 1 0 0 1 0 - 7 (-7) 0
The teams of this group have not moved to the next stage yet as some of the them end up on the same position with the current results
V = Vunnet, U = Uavgjorte, T = Tap,
# = Spilte kamper, +/- = Mål, P = Poeng



  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30003600 sø 30/06 08:00 sø 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Gimonäs Umeå IF United 4 - 1 IFK Kalix Röd    
30009000 sø 30/06 08:00 sø 30/06 Grobba 2 -Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Mariehem SK Vit 2 - 0 Innstrandens IL 2    
30004600 sø 30/06 08:00 sø 30/06 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 2 Reinen IL 2 7 - 1 Tromsø IL 2.../Gyllenborg    
30004700 sø 30/06 08:00 sø 30/06 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 2 Hif/Stein B 1 - 4 Clemensnäs IF    
30003701 sø 30/06 09:00 sø 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Norrfjärdens IF 2 - 4 IK Junkeren Saltvern 2    
30009001 sø 30/06 09:00 sø 30/06 Grobba 2 -Öjebyn Avslutningsmatcher 2 KemPa 2 - 2 Spkl Hardhaus    
30008901 sø 30/06 09:00 sø 30/06 Grobba 1-Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Kubikenborgs IF Gul 2 - 0 Sandåkerns SK RÖD    
30009002 sø 30/06 10:00 sø 30/06 Grobba 2 -Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Åkersberga BK Grön 2 - 3 Sundsvalls FF    
30003602 sø 30/06 10:00 sø 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 IF Skarp 4 - 6 IK Grand Bodø    
30008902 sø 30/06 10:00 sø 30/06 Grobba 1-Öjebyn Avslutningsmatcher 2 IBFF 1 - 2 Tromsø IL Workinnmarka    
30008203 sø 30/06 11:00 sø 30/06 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 2 Kubikenborgs IF Svart 7 - 0 Munksund-Skuthamns SK Vit    
30003703 sø 30/06 11:00 sø 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Sunderby SK 5 - 1 Umedalens IF Gul    
30009003 sø 30/06 11:00 sø 30/06 Grobba 2 -Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Hamna IL 4 - 3 Södra United    
30001203 sø 30/06 11:00 sø 30/06 Gotis 1 Avslutningsmatcher 2 Tromsø IL Prestvannet 7 - 0 Öjeby IF    
30000803 sø 30/06 11:00 sø 30/06 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 2 IFK Kalix Vit 2 - 3 Piteå IF FF 1    
30008304 sø 30/06 12:00 sø 30/06 Furunäset 5 Avslutningsmatcher 2 Alviks IK 1 - 2 Gammelstads IF    
30003604 sø 30/06 12:00 sø 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Pedersöre FF 2 - 3 Åkersberga BK Svart    
30008904 sø 30/06 12:00 sø 30/06 Grobba 1-Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Munksund-Sk...ns SK Svart 1 - 5 IL Morild    
30003705 sø 30/06 13:00 sø 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Piteå IF FF 2 4 - 2 HauPa Green    
30005405 sø 30/06 13:00 sø 30/06 Sparbanken Nord 4 Avslutningsmatcher 2 IF Kilkameratene 1 - 1 Hedens IF    
30003606 sø 30/06 14:00 sø 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Sandviks IK Svart 6 - 1 SK Storm    
30003706 sø 30/06 14:00 sø 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Lira BK Blå 4 - 0 Rosvik IK    
30008906 sø 30/06 14:00 sø 30/06 Grobba 1-Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Storfors AIK 5 - 3 Gimonäs Umeå IF    
30003607 sø 30/06 15:00 sø 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 IK Junkeren Saltvern 4 - 2 Medkila IL    
30003707 sø 30/06 15:00 sø 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Älvsby IF 1 - 2 JK Tammeka White