Boys 13

Avslutningsmatcher 2

    Lag # V U T +/-    
Regler for rekkefølge på tabellen:
  1. Poeng
  2. Målforskjell
  3. Scorede mål
  4. Poeng (innbyrdes)
  5. Loddtrekkning
1. Kiruna FF röd 1 1 0 0 4 - 1 (3) 3
2. FK Mjølner 1 1 0 0 3 - 0 (3) 3
3. Medkila IL 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
4. Tornion Jalkapalloklubi 1 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
5. Nordreisa IL 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
6. Hunstad FK 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
7. Kramfors-Alliansen 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
8. Tromsø IL 1 1 0 0 4 - 3 (1) 3
9. Alta IF 2 1 1 0 0 4 - 3 (1) 3
10. Ersmarks IK 1 1 0 0 3 - 2 (1) 3
11. Robertsfors IK 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
12. OLS Itä 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
13. IF Fløya 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
14. Storfors AIK 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
15. IFK Kalix 1 1 0 0 1 - 0 (1) 3
16. Öjeby IF ÖIF/IBFF 1 0 1 0 3 - 3 (0) 1
17. Piteå IF FF 06/07 2 1 0 1 0 3 - 3 (0) 1
18. Bangsbo Freja 2 1 0 0 1 3 - 4 (-1) 0
19. Teg Södra Umeå IF Vit 1 0 0 1 3 - 4 (-1) 0
20. Team LKP 1 0 0 1 2 - 3 (-1) 0
21. GBK 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
22. Spkl Hardhaus 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
23. Sunderby SK 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
24. Piteå IF FF 06/07 1 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
25. Pedersöre FF 1 0 0 1 0 - 1 (-1) 0
26. Innstrandens IL 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
27. Nerskogen IL 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
28. Täfteå IK 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
29. Röbäcks IF 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
30. IFK Umeå 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
31. Gällivare SK 1 0 0 1 1 - 4 (-3) 0
32. Tornion Jalkapalloklubi 2 1 0 0 1 0 - 3 (-3) 0
The teams of this group have not moved to the next stage yet as some of the them end up on the same position with the current results
V = Vunnet, U = Uavgjorte, T = Tap,
# = Spilte kamper, +/- = Mål, P = Poeng



  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30005701 sø 30/06 09:00 sø 30/06 Storfors 1-Svensk Fastighets Avslutningsmatcher 2 Tromsø IL 4 - 3 Teg Södra Umeå IF Vit    
30001502 sø 30/06 10:00 sø 30/06 Gotis 4 Avslutningsmatcher 2 Alta IF 2 4 - 3 Bangsbo Freja 2    
30005903 sø 30/06 11:00 sø 30/06 Storfors 3 Avslutningsmatcher 2 Gällivare SK 1 - 4 Kiruna FF röd    
30006005 sø 30/06 13:00 sø 30/06 Storfors 4-Prefabmästarna Avslutningsmatcher 2 Storfors AIK 2 - 1 Piteå IF FF 06/07 1    
30008505 sø 30/06 13:00 sø 30/06 PiteEnergi 8 Avslutningsmatcher 2 Nerskogen IL 1 - 3 Medkila IL    
30006604 sø 30/06 13:00 sø 30/06 Svensbyn 3 Avslutningsmatcher 2 Nordreisa IL 2 - 0 Röbäcks IF    
30005706 sø 30/06 14:00 sø 30/06 Storfors 1-Svensk Fastighets Avslutningsmatcher 2 Kramfors-Alliansen 2 - 0 Täfteå IK    
30005906 sø 30/06 14:00 sø 30/06 Storfors 3 Avslutningsmatcher 2 Spkl Hardhaus 1 - 2 OLS Itä    
30006207 sø 30/06 15:00 sø 30/06 Strömsborg 1 Avslutningsmatcher 2 IFK Umeå 0 - 2 Hunstad FK    
30004507 sø 30/06 15:00 sø 30/06 Nordlunda 3 Avslutningsmatcher 2 Robertsfors IK 2 - 1 GBK      
30001607 sø 30/06 15:00 sø 30/06 Gotis 5 Avslutningsmatcher 2 Pedersöre FF 0 - 1 IFK Kalix    
30005807 sø 30/06 15:00 sø 30/06 Storfors 2 Avslutningsmatcher 2 Innstrandens IL 1 - 3 Tornion Jalkapalloklubi 1    
30006107 sø 30/06 15:00 sø 30/06 Storfors 5-ICA Supermarket Avslutningsmatcher 2 FK Mjølner 3 - 0 Tornion Jalkapalloklubi 2    
30005007 sø 30/06 15:00 sø 30/06 SCA Avslutningsmatcher 2 Öjeby IF ÖIF/IBFF 3 - 3 Piteå IF FF 06/07 2    
30005707 sø 30/06 15:00 sø 30/06 Storfors 1-Svensk Fastighets Avslutningsmatcher 2 Sunderby SK 1 - 2 IF Fløya    
30006407 sø 30/06 15:00 sø 30/06 Svensbyn 1 Avslutningsmatcher 2 Team LKP 2 - 3 Ersmarks IK