Boys 15

Avslutningsmatcher 1

    Lag # V O F +/-    
Lagen är sorterade efter:
  1. Poäng
  2. Målskillnad
  3. Gjorda mål
  4. Poäng (inbördes möten)
  5. Lottning
1. FK Mjølner 1 1 0 0 4 - 2 (2) 3
2. Sandnessjøen IL 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
3. Bossekop UL 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
4. Kabelvåg IL 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
5. FC Norrsken 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
6. Öjeby IF ÖIF/IBFF 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
7. Storfors AIK 1 0 1 0 1 - 1 (0) 1
8. AD Cantolao 1 0 1 0 1 - 1 (0) 1
9. HiF/Stein 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
10. IF Kilkameratene 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
11. Robertsfors IK 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
12. Gällivare SK 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
13. Kaiskuru IL 1 0 0 1 2 - 4 (-2) 0
14. Larsmo BK 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
Några utav lagen i gruppen hamnar på samma plats, och lagen har därför inte gått vidare än.
V = Vunna, O = Oavgjorda, F = Förlorade,
# = Spelade matcher, +/- = Mål, P = Poäng



  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30001501 sö 30/06 09:00 sö 30/06 Gotis 4 Avslutningsmatcher 1 Kabelvåg IL 2 - 1 Robertsfors IK    
30004402 sö 30/06 10:00 sö 30/06 Nordlunda 2 Avslutningsmatcher 1 Bossekop UL 2 - 1 Gällivare SK    
30006204 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Strömsborg 1 Avslutningsmatcher 1 Storfors AIK 1 - 1 AD Cantolao    
30000105 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Björklunda 1 Avslutningsmatcher 1 Kaiskuru IL 2 - 4 FK Mjølner    
30006105 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Storfors 5-ICA Supermarket Avslutningsmatcher 1 Larsmo BK 1 - 3 Sandnessjøen IL    
30004405 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Nordlunda 2 Avslutningsmatcher 1 Öjeby IF ÖIF/IBFF 2 - 1 HiF/Stein    
30005907 sö 30/06 15:00 sö 30/06 Storfors 3 Avslutningsmatcher 1 IF Kilkameratene 1 - 2 FC Norrsken    
Sparbanken Nord Nordbergs Buss Piteå-Tidningen Värdefullt IQ Nolia Norrlands bil Intersport Umbro martin & servera Piteortens Chark Leksands Bröd Max Polarbröd Resia Pite Havsbad Scandic SCA Renthall Coop BDX Sporrong Piteå Näringsfastigheter AB GB Glace Gevalia Coca Cola Estrella NKV Newbody Swedish Lapland Sunpine NLL Live Stage Gallerian Piteå Piteå Stadshotell Wibax AB Dokumentpartner