Boys 12

Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30004600 sö 30/06 08:00 sö 30/06 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 2 Reinen IL 2 7 - 1 Tromsø IL 2.../Gyllenborg    
30004700 sö 30/06 08:00 sö 30/06 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 2 Hif/Stein B 1 - 4 Clemensnäs IF    
30003600 sö 30/06 08:00 sö 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Gimonäs Umeå IF United 4 - 1 IFK Kalix Röd    
30009000 sö 30/06 08:00 sö 30/06 Grobba 2 -Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Mariehem SK Vit 2 - 0 Innstrandens IL 2    
30003701 sö 30/06 09:00 sö 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Norrfjärdens IF 2 - 4 IK Junkeren Saltvern 2    
30008901 sö 30/06 09:00 sö 30/06 Grobba 1-Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Kubikenborgs IF Gul 2 - 0 Sandåkerns SK RÖD    
30009001 sö 30/06 09:00 sö 30/06 Grobba 2 -Öjebyn Avslutningsmatcher 2 KemPa 2 - 2 Spkl Hardhaus    
30008302 sö 30/06 10:00 sö 30/06 Furunäset 5 Avslutningsmatcher 1 FK Bodø/Glimt 4 13 - 1 Hif/Stein A    
30008902 sö 30/06 10:00 sö 30/06 Grobba 1-Öjebyn Avslutningsmatcher 2 IBFF 1 - 2 Tromsø IL Workinnmarka    
30009002 sö 30/06 10:00 sö 30/06 Grobba 2 -Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Åkersberga BK Grön 2 - 3 Sundsvalls FF    
30003602 sö 30/06 10:00 sö 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 IF Skarp 4 - 6 IK Grand Bodø    
30004303 sö 30/06 11:00 sö 30/06 Nordlunda 1 Avslutningsmatcher 1 FK Bodø/Glimt 1 8 - 1 Lira BK Gul    
30001403 sö 30/06 11:00 sö 30/06 Gotis 3 Avslutningsmatcher 1 IF Fløya 2 - 2 Martutene KE    
30004603 sö 30/06 11:00 sö 30/06 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 1 IF Fløya Fagereng 9 - 4 Larsmo BK röd    
30009103 sö 30/06 11:00 sö 30/06 Svensbyn 5 Avslutningsmatcher 1 HauPa Yellow 5 - 2 AD Cantolao    
30000803 sö 30/06 11:00 sö 30/06 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 2 IFK Kalix Vit 2 - 3 Piteå IF FF 1    
30003703 sö 30/06 11:00 sö 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Sunderby SK 5 - 1 Umedalens IF Gul    
30009003 sö 30/06 11:00 sö 30/06 Grobba 2 -Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Hamna IL 4 - 3 Södra United    
30001203 sö 30/06 11:00 sö 30/06 Gotis 1 Avslutningsmatcher 2 Tromsø IL Prestvannet 7 - 0 Öjeby IF    
30008203 sö 30/06 11:00 sö 30/06 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 2 Kubikenborgs IF Svart 7 - 0 Munksund-Skuthamns SK Vit    
30001404 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Gotis 3 Avslutningsmatcher 1 Spånga IS FK 9 - 0 Sandåkerns SK Vit    
30008204 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 1 FK Senja 3 - 5 Piteå IF FF 3    
30001304 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Gotis 2 Avslutningsmatcher 1 Hunstad FK 5 - 4 IFK Luleå blå    
30004904 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Parken 1 Avslutningsmatcher 1 FK Landsås 1 6 - 0 Team LKP    
30007904 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Strömbacka Avslutningsmatcher 1 Larsmo BK svart 1 - 1 Tromsø IL 1.../Gyllenborg    
30008304 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Furunäset 5 Avslutningsmatcher 2 Alviks IK 1 - 2 Gammelstads IF    
30008904 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Grobba 1-Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Munksund-Sk...ns SK Svart 1 - 5 IL Morild    
30003604 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Pedersöre FF 2 - 3 Åkersberga BK Svart    
30002605 sö 30/06 13:00 sö 30/06 LF3 Avslutningsmatcher 1 FK Bodø/Glimt 3 4 - 7 Ersmarks IK    
30001205 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Gotis 1 Avslutningsmatcher 1 FK Landsås 2 2 - 9 La Academia    
30007905 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Strömbacka Avslutningsmatcher 1 Nordreisa IL 2 - 1 Intercups MX    
30005205 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Sparbanken Nord 2 Avslutningsmatcher 1 Teg Södra Umeå IF Blå 2 - 0 Gällivare SK    
30000805 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 1 FC Atlant 1 - 0 IL Ulfstind    
30001405 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Gotis 3 Avslutningsmatcher 1 FK Mjølner 3 - 0 W Åkersberga BK Vit      
30008205 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 1 Limingan Pallokarhut 3 - 0 Morön BK    
30004705 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 1 Mariehem SK Grön 3 - 2 Sandviks IK Gul    
30005105 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Sparbanken Nord 1 Avslutningsmatcher 1 IFK Luleå röd 1 - 5 Innstrandens IL 1    
30005505 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Sparbanken Nord 5 Avslutningsmatcher 1 IFK Luleå vit 6 - 5 Mariehem SK Svart    
30009105 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Svensbyn 5 Avslutningsmatcher 1 Teg Södra Umeå IF Vit 4 - 0 Umedalens IF Svart    
30003705 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Piteå IF FF 2 4 - 2 HauPa Green    
30005405 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Sparbanken Nord 4 Avslutningsmatcher 2 IF Kilkameratene 1 - 1 Hedens IF    
30008906 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Grobba 1-Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Storfors AIK 5 - 3 Gimonäs Umeå IF    
30003706 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Lira BK Blå 4 - 0 Rosvik IK    
30003606 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Sandviks IK Svart 6 - 1 SK Storm    
30003607 sö 30/06 15:00 sö 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 IK Junkeren Saltvern 4 - 2 Medkila IL    
30003707 sö 30/06 15:00 sö 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Älvsby IF 1 - 2 JK Tammeka White    
Sparbanken Nord Nordbergs Buss Piteå-Tidningen Värdefullt IQ Nolia Norrlands bil Intersport Umbro martin & servera Norrmejerier Piteortens Chark Leksands Bröd Max Polarbröd Resia Pite Havsbad Scandic SCA Renthall Coop BDX Sporrong Piteå Näringsfastigheter AB GB Glace Gevalia Coca Cola Estrella NKV Newbody Swedish Lapland Sunpine Accidenstryckeriet NLL Live Stage Gallerian Piteå Piteå Stadshotell Wibax AB